O nas

O nasPonad 20 lat doświadczenia.

Diagnostyka laboratoryjna to dziedzina medycyny, która rozwija się wyjątkowo szybko, za sprawą wdrażania nowych technologii.

Klasyczne metody znane od lat stanowią bezsprzecznie złoty standard, ale nie pozwalają sprostać wszystkim wymaganiom stawianym przez rozwijającą medycynę, a zwłaszcza medycynę spersonalizowaną.

Nowoczesne terapie wymagają innego podejścia diagnostycznego, co jest najczęściej powiązane z korzystaniem z nowych, często innowacyjnych metod analitycznych. Z tym zawsze związana jest konieczność zdobywania i poszerzania wiedzy z obszarów dotąd nam nieznanych.

Od ponad 10 lat zajmujemy się wdrażaniem metod diagnostycznych w zakresie szeroko pojętej diagnostyki biochemicznej oraz genetycznej.

Proponowane przez nas metody cechują się wysoką selektywnością oraz czułością, a dzięki zastosowaniu nowoczesnym urządzeniom, przyspieszają uzyskiwanie pewnych wyników.

Wszystkie oferowane produkty są najwyższej jakości, posiadają certyfikaty oraz są zgodne z wymogami CE-IVD, dzięki czemu uzyskiwane wyniki, są wynikami diagnostycznymi.

Wpisujemy się w trend medycyny spersonalizowanej, która stanowi o nowej jakości leczenia. Dokładana diagnostyka pozwala na dobór terapii pod konkretnego pacjenta.

Poza dostarczaniem wyposażenia oraz odczynników chcemy Państwu również zaoferować swoją wiedzę w postaci materiałów merytorycznych, seminariów, szkoleń oraz konsultacji.

Nasze aktywności są również dostosowywane do Państwa potrzeb.

Zespół Bioanalytic jest dla Państwa, aby wspólnie budować nową jakość w diagnostyce.

Neoteryx created the Mitra device with VAMS technology for remote blood collection with precision.
chromsystems_100
Print